וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  Call of Duty United Offensive / COD - חבילת ההרחבה מחזירה אותנו לימי מלחמת העולם השניה, להשתתפות בקרבות המוכרים ביותר של המלחמה.
החבילה המרשימה של Call of Duty United Offensive כוללת 13 משימות חדשות לשחקן יחיד, שלושה מצבי משחק מרובה משתתפים חדשים, ו-11 מפות. מערכות המשחק לשחקן יחיד נחלקות - בדומה למשחק המקורי - למערכה אמריקאית, בריטית ורוסית.
במערכה האמריקאית תשתתפו בקרב הבליטה המפורסם בבלגיה, שכללה מתקפת שריון של הצבא הגרמני כנגד כוחות הברית. המערכה הבריטית תספח אתכם לפלישה האווירית לסיציליה (במהלכה אף תופקד בידיכם עמדת המקלע של מפציץ בריטי). ואילו המערכה הרוסית תשלח אתכם אל התופת של קורסק, בקרב שריון גדול ומרשים.
מפקד המחלקה שלכם ישלח אתכם ללא הרף למשימות חדשות, בלי שתוכלו לנוח אפילו לרגע אחד. אינכם נשלחים לבד אל המשימות. לצידכם לוחמים חיילים אחרים, אלא שאינם מפקדים עליהם. הם פשוט עוזרים לכם להשלים את המשימות. חופש הפעולה שלכם יהיה מוגבל מעט ולא תוכלו לשוטט להנאתכם בעולמות המשחק, אחרת תפסלו בטענה כי נכשלתם במילוי המשימה.
מצד שני, תוכלו לרוץ ספרינט - ריצה מהירה במיוחד - למשך מספר שניות, במטרה להתחמק מכדורי אויב (לאחר הריצה, דמותכת תתנשם ותתנשף, ופעולותיה יהיו איטיות יותר). הכל נעשה בכדי להעניק לכם את תחושת אובדן השליטה והבלבול של שדה הקרב, כמיטב המסורת של קול אוף דיוטי.
המשחקיות של חבילת ההרחבה של COD United Offensive כל כך מגוונת שהיא משתנה בכל מערכה כמה וכמה פעמים. בתחילת המערכה האנגלית למשל, תאיישו את עמדת המקלע של המפציץ B-17. אחר כך תשובו לקרקע, תפציצו גשר ותנוסו במרדף סוער כשאתם רכובים על אופנוע סירה, ומתקשים לירות במדויק בגלל המהמורות והסיבובים שבדרך.
מאוחר יותר, תטמינו חומרי נפץ ותשמידו את תותחי הענק שמאיימים על הפלישה לסיציליה, בסצנה שנראית כאילו נלקחה מסרט הקולנוע תותחי נברון. לקינוח, תאיישו את עמדת התותח בקרב ימי נמרץ ותימלטו מהאזור. פשוט חוויה מדהימה.
לא רק מרחיבה, אלא גם משפרת כלי הנשק המוכרים של קול אוף דיוטי עוברים הרחבה, עם מספר כלי נשק חדשים ומגניבים. תוכלו להתלהב ממכונות ירייה כבדות אותן תחילה יש להציב על הקרקע בכדי לירות, טילי בזוקה ולהביור.
חידוש נוסף מגיע בסוף כל מערכה, כאשר מוצג לכם סרטון המתאר את מהלך הקרבות בהם נטלתם חלק.
זו תוספת מרשימה במיוחד, והיא מחזקת את האווירה הקולנועית המרשימה שעוטפת את חבילת ההרחבה. אחת הבעיות היחידות של חבילת ההרחבה היא דרגת הקושי שלה. המורכבות של התוספות דורשת שרת Call of Duty United Offensive איכותי. סרבר של קול אוף דיוטי דורש מקצועיות רבה. 
שחקנים חדשים אולי יתקשו בהתחלה, אך לשועלי הקרבות שבניכם לא צפויות בעיות מיוחדות, וחבל. למעשה, לאחר שהבנתם את הרעיון הכללי לא תתקשו במיוחד בהשלמת המשימות. אלא שכאן נכנסת מידת המעורבות שלכם במשחק. אם תיגשו למשחק כשנקודת המוצא שלכם היא לבצע רק את מה שנדרש מכם, לא תתקשו להשלים את המשימות (המהירות והלוחצות בפני עצמן). אם תבקשו להיות מעורבים ופעילים יותר - המשחק גם יהפוך להיות מאתגר יותר. השינוי הכי מהותי שעברה חבילת ההרחבה Call of Duty: United Offensive מצוי בגרפיקה.
מלכתחילה היה ברור שהחבילה, המפותחת בידי חברת Gray Matter, תעבור מתיחת פנים. אנשי גריי מטר, שידועים ביכולתם המופלאה לעצב עולמות משחק מרהיבים, לא אכזבו גם הפעם והצליחו למתוח עד קצה גבול היכולת את מנוע הקווייק 3, והתוצאה מרשימה.
סביבות המשחק מרהיבות בגודלן ובכמות הפרטים שלהן, הרבה יותר מהמשחק המקורי. בכל שלב במשחק תלחמו לצד מאות חיילים, טנקים ומטוסים, אליהם יתלוו פיצוצים עזים בעלי עשן סמיך, שירטיטו את מערכת הרמקולים שלכם. אווירת המשחק קודרת יותר, כמעט כמו סרט קולנוע הוליוודי.
הצבעים הכהים ותנאי מזג אוויר הקשים, ממחישים היטב לשחקן את התחושה האפלה כל כך של המלחמה.

המורכבות הזו של המשחק דורשת לא רק שרת COD United Offensive איכותי אלא צוות מקוצועי שיודע להפעיל סרברים של COD.    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות