וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק

חברת WEBGAME נוסדה ומופעלת ע"י חברת WEBSTUFF israel.
חברת וובסטף הינה מהחברות המתקדמות בתחום שרותי האינטרנט בישראל. וובסטף מספקת מגוון של שירותים בתחום האינטרנט התוכנה והחומרה. בין שרותיה אחסון והשכרה של שרתים ייעודיים ושרתי משחק, בניית אתרי אינטרנט וחנויות וירטואליות , אחסון אתרים, מערכות אבטחה, שרתי DNS, דואר, אינטרנט, מסדי נתונים ועוד...

WEBGAME הוקמה על מנת לספק צורך הולך וגדל בשוק הישראלי לשרתי משחק ישראליים. שרתים אשר יהיו ממוקמים בישראל ומחוברים ישירות לשדרת האינטרנט המרכזית של רשת האינטרנט הישראלית. שרתים אלו מספקים מהירות תגובה גבוהה ללא עיכובים, נפילות או השהיות (ללא לאגים - lags).
תצורת השרתים מותאמת לביצועים הנדרשים על ידי המשחק כדי להפיק את היעילות וההנאה המירבית מהמשחק. מאפיינים אלה של שרתים בישראל המחוברים ישירות לשדרת האינטרנט ואיכות החומרה ממנה מורכבים השרתים מבטיחה את שטף המשחק ללא עיכובים ובהנאה צרופה.

WEBGAME מעסיקה צוות של אנשי מקצוע בתחום החומרה והתוכנה על מנת לשרת את קהילת הגיימרים בישראל.
אנחנו גיימרים כמוכם , מכירים את המשחקים והבעיות הקיימות בתחום ומשתדלים להפיק את המירב משרתי המשחק העומדים לרשותכם. ניתן ליצור קשר עם צוות WEBGAME בטופס יצירת הקשר. הצוות עומד לרשותכם גם ב צ'אט התמיכה של WEBGAME .

GUARANTEE - מאחרי WEBGAME עומדת חברת WEBSTUFF המבטיחה את איכות ואמינות השירות של חברת הבת. חברת וובסטף מתחייבת לספק שירות איכותי ואמין. אנו מתחייבים לספק שרתי משחק מתקדמים בעלי ניהול מקצועי ותמיכה מלאה.

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות