וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  Quake 4 IV - סדרת Quake... עבר יותר מדי זמן. המשחק הראשון בין המשחקים הראשונים אי פעם להציג גרפיקה תלת-ממדית, זה היה משחק שהקפיץ את הז'אנר, התעשייה וטכנולוגיית התלת-ממד שנות אור קדימה והחל את התקופה הטובה הידועה בשם "תור ה-Voodoo". לאחר משחק שני עלילתי יותר, החברה הפתיעה אותנו במשחק שלישי שפנה לקהל הרשת בלבד... ואז הסדרה נעלמה מהעין, העלמות כמעט ממושכת (אבל עדיין לא) כמו זו של סדרת דום.  ובכן, אם אתם מחכים לרביעי בסדרת Quake, אתם לא לבד. המונים מחכים כבר למוצר ההמשך של המותג, שאמור להיות משופר בערך מכל בחינה אפשרית - וחוזר למקורות הטובים של משחקיות עלילתית לשחקן יחיד (עם תמיכה ברשת, כמובן). המשחק עדיין מפותח על ידי האנשים הטובים ב-Raven Software, שמלבד סדרת Quake אחראית על משחקי פעולה נהדרים כגון Jedi Academy, Soldier of Fortune, Elite Force, וכו'.

כרגיל ב Quake4, נוכל לצפות למשחק יריות מגוף ראשון, המתרחש בתקופה עתידנית משהו, ובעל סגנונו אפלולי - כפי שניתן לצפות מסדרה שנוצרה בהשראת Doom. העלילה, כמסתבר, מתחילה ממש איפה שנגמרה עלילתו של המשחק השני בסדרה, ממש אחרי השמדת המקרון, מוח כוורת אשר איחד גזע חייזרים שלם כנגד בני האדם. מסתבר כי הסטרוג מצאו להם מוח חדש וחזק יותר, והאנושות תוקפת אותם על מנת להשמידם סופית. מורכבות המשחק דורשת שרת , סרבר Quake 4 IV  איכותי.

המנוע של Quake IV הינו אותו מנוע מרשים במיוחד של Doom 3, אם כי סביר שעד יציאתו הם ישפרו אותו עשרות מונים. אחד מהשיפורים האלו הוא דגש על דמויות ללא שחקן אשר ישחקו צד בצד עם השחקן, אלמנט שהיה בצורה מוגבלת בדום 3 אבל יזכה לשדרוג AI משמעותי במשחק החדש. אלמנטי "מטריקס" (כלומר, האטת זמן ו-Bullet Time) יוכנסו גם פנימה ויגרמו למשחק להיות סינמטי מתמיד.

* וובגיים מספקת סרברים , שרת Quake 4 איכותי.

תיאור המשחק באדיבות freak.org.il


    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות