וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
   
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  

משחק זה בהתקנה מיידית!
אתה תקבל את השרת תוך כמה דקות!

Soldat - אם אהבתם אם סביבת המשחק של Worms והאלימות של Quake, קבלו את השילוב המעניין ש- Soldat מביא לכם (משמעות המילה היא "חייל" בשפות אירופאיות רבות). תוכלו לשחק לבד נגד המחשב, להצטרף למשחקים ברשת האינטרנט או ברשת ביתית וכמובן לארח משחקים בעצמכם. המשחק אמנם אינו חדש, אך מי שטרם התנסה בו (או בכלל במשחקי און-ליין), חייב לעצמו את התענוג.
במשחק רב-משתתפים זה, משימתכם היא פשוטה: השמידו את האויב, ונסו לא למות בדרך. את זה תוכלו לעשות ב-6 מצבי משחק שונים הנערכים בזירות קרב דו-ממדיות (פלטפורמות), ביניהם "Deathmatch", בו השחקן שהורג את מספר המשתתפים הרב ביותר מנצח, "Rambomatch", בו השחקן בעל "קשת הרמבו" הופך להיות הניצוד, "Capture the Flag", בו כל צוות מנסה לגנוב את דגל הקבוצה היריבה, ועוד. המשחק המורכב הזה דורש שרת, סרבר Soldat מקצועי.
השליטה על חייל הקרב שלכם נעשית באמצעות מקשי המקלדת (תזוזה, בחירת כלי נשק וכד') ובאמצעות העכבר (סמן העכבר בתור כוונת מטרות, לחצני העכבר לירי ותעופה), ולאחר מספר דקות משחק לא תתקשו לרוץ, לקפוץ או אפילו להתגנב מאחורי האויבים שלכם. החלק המהנה ביותר במשחק הוא השימוש בכלי הנשק, ביניהם תוכלו למצוא רובים, תתי-מקלע, מסור חשמלי, להביור, טילי לאו ועוד, ותוכלו אפילו לשאת שני כלי נשק בו זמנית (ראשי ומשני). האפקטים הויזואלים והגרפקיה מרשימים בהחלט, אך האפקטים הקוליים מרשימים עוד יותר - מומלץ לשחק עם אוזניות.

* ובגיים מספקת סרברים, שרת Soldat מקצועי.    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות