וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  
FarCry זהו משחק פעולה בגוף ראשון הלוקח את השחקן לאי טרופי מדהים ביופיו באוקיינוס השקט, בו השחקן מגלם את ג'אק כארבר, אדם בעל עבר מסתורי אשר זנח את החברה האנושית לטובת חיים בים. עיתונאית יפיפייה שוכרת את שירותיו כדי להגיע אל אי עליו שמעה. כמובן שסירתו של ג'אק נהרסת והוא מאבד את העיתונאית במהומה. עליו למצוא את העיתונאית ולעזור לה להרוס את תוכניותיו של דוקטור מרושע ומשרתיו ולצאת מהאי בחיים.
האי ב FarCry מלא לעייפה בבסיסים צבאיים, לוחמים חמושים עד היסוד ומשהו אפילו נפשע ומרושע יותר אשר יזכיר לכם ישירות את ד"ר נו... בעוד העלילה והרקע של המשחק הם שגרתיים למדי, המשחקיות והמנוע הגרפי רחוקים מכך. המשחקיות פתוחה במיוחד, ושמה דגש על פתרון בעיות אישי. האי העצום מאפשר לכם מספר רב של דרכים להגיע ולפתור כל בעיה. האם תתקיפו את המוצב הצבאי בהתקפה ישירה? או אולי תגנבו סירה ותכנסו מסביב? חמושים במגוון עצום של כלי נשק שונים תוכלו לחסל צבאות קטנים בעצמכם, למרות שהאינטיליגנציה המלאכותית בהחלט תיתן לכם אתגר. אבל מה שמרשים במיוחד במשחק הוא המנוע הגרפי - לפני יציאתם של Half Life 2 או Doom 3, זהו המנוע הגרפי הכי מדהים ומתקדם טכנולוגית כיום שדורש שרת מקצועי. הוא מתגאה בטווח רנדור של כמה קילומטרים, והנוף הטרופי היפיפה של המשחק בהחלט מדגים היטב את המשחק. עמדו על פסגת הר וצפו למרחק אדיר. השתמשו בזום טלסקופי על מנת לעקוב אחר אויבכם ממרחק קילומטר, ועוד.
המשחק מערב התגנבות ואקשן מלא אדרנלין אשר יסחף אתכם לשעות של משחק מהנה ומרתק. האינטליגנציה המלאכותית מרשימה, ותגיב באופן שונה לפי התנהגות השחקן. בהחלט נשמע כמו משחק מהנה ששווה לנסות. כדי לשחק כמו שצריך, צריך סרבר FarCry איכותי. וובגיים מספקת סרברים מסוג שרת FarCry מקצועי. 

תיאור המשחק באדיבות freak.org.il


    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות