וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  

משחק זה בהתקנה מיידית!
אתה תקבל את השרת תוך כמה דקות!

חברת Monolith, המלאה באנשים טובים אשר הביאו לנו משחקים כגון No One Lives Forever, Alien Vs. Predator ו-Tron 2.0, עומלת על משחק פעולה אפל, קודר ומאוד יחודי. F.E.A.R  הוא ראשי התיבות של First Encounter Assault Recon, חולית עילית מיוחדת המיועדת לאבחן ולנטרל איומים מיוחדים. כאשר גורד שחקים המכיל טכנולוגיה מתקדמת במיוחד בלב עיר עמוסה נופל קורבן לפלישה מתוכננת היטב של כוחות קומנדו, הכוחות המיוחדים נשלחים לטפל בבעיה... ונשחטים, עד האחרון, ללא הסבר ועם שידורי רדיו מפחידים ומאיימים. אז נכנסת חוליית F.E.A.R לתמונה, אשר מיועדת להתמודד מול דברים שאף בן-אנוש רגיל אינו יכול לעמוד בהם... כי F.E.A.R Combat מיועדת להתמודד עם איומים לא שגרתיים, וכל אחד מהם בעל כוחות על אנושיים.

גיבור המשחק שלנו בעל רפלקסים על-טבעיים, אפקט זהה (כמה מפתיע) ל-"Bullet-time" האהוב עלינו, לראשונה במשחק פעולה מגוף ראשון ולא שלישי. החברה השכילה לעשות והמנוע הגרפי המרהיב שלה שם דגש דווקא על טכנולוגיית פיצוצים, חלקיקים, מנוע פיזיקלי ותנועה קינטית - מה שמבטיח אפקט מאוד מרשים של "bullet-time", אז תוכלו לראות זכוכית נשברת ופיצוצים אשר מתרחבים להם בעדינות. הוסיפו לכל זה מערכת קרבות מגוף ראשון אשר מאפשרת לכם להשתמש בכלי נשק אלא-halo ולבצע בעיטות אוויריות קטלניות, ותקבלו משחק מלא סגנון ואטמוספירה. שרת fear דורש מקצועיות רבה בהפעלת סרברים אותה ניתן להשיג בוובגיים.

חווית המולטי צפויה להיות מענגת במיוחד - פעולה קבוצתית שבו האלמנטים מתוך מנוע המשחק - האטת הזמן והרס כל הסביבה - צריכים ליצור סגנון משחק חדש לחלוטין. לכל אחד מהקבוצות יהיה "מד-זמן-כדור" משלהם, וברגע שאחד מהשחקנים יפעיל אותו כל שחקני אותה קבוצה יקבלו יתרון מהירות בעוד שאר השחקנים ינועו מעט יותר לאט. מעניין איך החברה תכניס את האלמנט היחודי הזה לתוך המשחקיות בצורה אלגנטית...

משחקי אימה אינם כוללים בדרך כלל יותר מדי אקשן - אם לשחקן יש כוח לחסל את האויבים מולו הדבר הופך את העולם למובן יותר, תחת שליטתו ופחות מפחיד. לא סתם משחקי אימה בדרך כלל כוללים מצבים כמעט בלתי אפשריים, חידות הגיון, דמויות אנושיות ופגיעות ולא הרבה תחמושת וכלי נשק. ועדיין, F.E.A.R ינסה להיות משחק אימה - ושואב המון מסרטי האימה היפניים - Ringu. מילדה מוזרה אשר תטריד את החיים ותקרע אותם איבר אחר איבר, לקירות מדממים ויצורים בעלי הסוואה אשר ניתן לראותם רק דרך זכוכית או עשן, והכל מועבר בזכות עלילה מצוינת ועיצוב שלבים טוב אף יותר. אם גרפיקה ברמה שלמדנו לצפות מ-Half Life 2 ו-Doom 3, אין ספק שזה הולך להיות אחד מהשוטרים הטובים יותר שנראה, אם כי הוא ללא ספק מפחיד ואלים במיוחד. שרת F.E.A.R דורש ידע ונסיון רב בהפעלתו לכן כדאי לפנות לוובגיים המספקת סרבר FEAR איכותי.

תיאור המשחק באדיבות freak.org.il


    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות