וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  מעטים האנשים שאינם מכירים את חברת Valve שהביאה לנו את המשחק הנפלא Half-Life והמוד הפופולארי Counter-Strike. עכשיו משיצא HL2 ו-CS: Source שנראה נהדר על המנוע החדש,יוצאים Valve עם חידוש למוד הפחות מפורסם, אבל עדיין מאד פופולארי בשם Day of Defeat Source. זהו משחק קבוצתי מהיר מאד המתבסס על מלחמת העולם השניה ותומך בעד 32 שחקנים. DoD:S כפי שהוא ידוע בקיצור, נראה כעת נהדר, עם המנוע החזק של HL2 המוד נראה כאילו זכה לחיים חדשים, הטקסטורות ודמויות השחקנים מפורטות יותר, ענני עשן שנוצרו כתוצאה מרימוני עשן נראים מאד מציאותיים, האבק שעולה כתוצאה מפיצוצי רימון ויריה בנשק אוטומטי נראה נהדר, בקיצור חגיגה לעיניים. כצפוי גם הסאונד של המשחק שופר וירי כלי הנשק השונים מציאותי מתמיד.

ב-DoD:S על השחקן לבחור איזה צד הוא רוצה לשחק, גרמנים או אמריקאיים. לכל צד יש שישה מקצועות שונים בהם אפשר לבחור כגון: צלף, מאגיסט, ח"ירניק ועוד. כצפוי המקצועות בין הצדדים השונים די מקבילים ולפיכך אין לצד כלשהו יתרון על פני הצד השני. המשחק עצמו כמובן מתרחש מעיני הדמות בה השחקן שולט (כמו כל Shooter) אבל בניגוד לרוב המשחקים בסיגנון, כאן היריה ללא כיוונון היא כמעט בלתי אפשרית, ניסיון להסתובב ולהילחם תוך כדי יריה מהמותן הוא מתכון בטוח למוות. אלמנט נוסף הוא שלנשקים השונים במשחק יש רטט רב, מה שבהחלט מעיד על אהבת המפתחים, או ניסיונם המוצלח להכריח שחקנים להתכופף, ואפילו לשכב תוך כדי שהם ממטירים אש על סימטה אפלה, או מתכוננים לשלוח טיל בזוקה נחמד, שיהיה לקבוצה היריבה מה ללעוס. בשביל לשחק כמו שצריך קנו רק סרבר DOD:S מקצועי כפי שאנו מספקים.

DoDS הוא לא משחק כמו Counter Strike, אין כאן שחקני על שיכולים לנצח את הקבוצה השניה לבד, כאן שם המשחק הוא שיתוף פעולה. הקצב המהיר של המשחק, הקלות בה אפשר למות, מיגוון מקומות המיסתור שקיימים בעזרת המנוע החדש שתומך במפות גדולות יותר, ועמוסות יותר, כל אלה מחייבים עבודת צוות. עם ההתקדמות במפה ישנו גם הצורך לשמור על נקודות מפתח מסויימות (כגון דגל הקבוצה)וכאן עבודת הצוות באה לידי ביטוי, הצלף מתמקם מאחור ומרחיק כל אויב שמנסה לחדור למתחם, החברה עם האוטומטים סוגרים על הסימטאות השונות בהצלבה על מנת ללכוד את האויב באש צולבת, החברה עם הרימונים מאלצים כל מיני כוחות אויב שהתחפרו לסגת או לחשוף את עצמם וכך גם אנשי הבזוקה. המורכבות של המשחק דורשת שרת DODS מקצועי אותו ניתן להשיג אצלנו.
DoD:S הוא משחק חובה לכל שחקן שאוהב משחקי רשת שמחייבים את חברי הקבוצה לעבוד כצוות מתואם. אם במקרה אותו שחקן גם אוהב מנוע גרפי מעולה ומשחקים מבוססי מלחמת העולם השניה הרי שמובטחת לו חוויה מאלפת.


    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות