וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק

[תמונות מהאירוע]

אליפות ישראל 2008 למשחקי מחשב התקיימה בחסות חברת WEBGAME שסיפקה את שרתי המשחק למסיבת הרשת (lan).כל שרתי המשחק סופקו ונוהלו על ידי צוות בכיר מחברת WEBGAME . צוות החברה ליווה באופן שוטף את התחרות ודאג שמערכות השרתים יפעלו בצורה הטובה ביותר.

WEBGAME התקינה באירוע שתי מפלצות (שרתים), כל שרת כזה כלל שני מעבדי Intel Xeon Quad Core , עם 4GB זיכרון RAM ועם דיסקים מהירים במערך RAID Stripe.

צוות WEBGAME ליווה את התחרות והפעיל דוכן מידע אשר שירת את משתתפי האירוע. צוות וובגיים עמד לרשות כל משתתפי האירוע והעניק להם מידע ומוצרים שונים הקשורים לפורטל. למשתתפי האירוע הוענקו חבילות שרתי משחק במחירי מבצע אטרקטיביים ביותר.

במסגרת האירוע השיקה WEBGAME את שירות BuyByPhone המאפשר לכל לרכוש שרתי משחק ולשלם עבורם באמצעות חשבון הטלפון בלי צורך בכרטיס אשראי, מזומן או אפילו חשבון בנק.

כנותני חסות השרתים בתחרות, וובגיים העניקה פרסים -  16 חבילות של שרתי משחק לזוכים בתחרויות השונות.

WEBGAME הוקמה על ידי חברת WEBSTUFF (חברת שרתים אחסון אתרים ו בניית אתרים) לפני כשנתיים.
WEBGAME הוא פורטל שרתי המשחק הגדול בישראל. באתר וובגיים ניתן למצוא את כל שרתי המשחק במקום אחד. וובגיים תספק לכם כל שרת משחקים בכל תצורה אשר תבקשו.
WEBGAME ידועה כמובילה בתחום השרתים , באיכות שרתי המשחק, ובשירות המעולה שלה. כל שרתי המשחק של וובגיים הם בעלי הטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר. כל השרתים מאוחסנים בארץ ומחוברים לשדרה המרכזית של האינטרנט הישראלי. האיכות ומהירות החיבור מבטיחים הנאה מעולה בזמן המשחק בלי להיתקע ובלי לאגים. הכנסו עכשיו והזמינו לכם שרת משחקים.

להתראות באירוע הבא...

לצפייה בתמונות מהאירוע לחצו כאן...

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות