וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק

[תמונות מהאירוע]

וובגיים – ספקית שרתי המשחק של מסיבת הרשת הגדולה בישראל !

ה LAN party הגדול בישראל התקיים בגני התערוכה בתאריך ה 11 לדצמבר 2007. במסיבה השתתפו אלפי גיימרים מכל הארץ. גיימרים הגיעו מהצפון, מנהרייה וקריית שמונה ועד הדרום מבאר שבע עד אילת.
מסיבת הרשת קוימה ונוהלה על ידי VGames והשתתפו בה החברות המובילות בתחום משחקי המחשב וההי טק הישראלי.
WEBGAME הייתה הספקית של שרתי משחקים של מסיבת הרשת. WEBGAME סיפקה את כל שרתי המשחקים וניהלה את כל המערכה של התחרויות והטורנירים אשר התקיימו באירוע.

שרת משחקים המתקדם במדינת ישראל ניהל את האירוע. זהו ניסיון ראשון בישראל לנהל מסיבת רשת עצומה משרת ייעודי מרכזי אחד.  השרת אשר הריץ את כל המשחקים היה במפרט הבא :

IBM X3550
2 x Xeon Dual Core 5050, 3.2GHz/4MB (4 cores)
8GB RAM memory
2x73GB SAS disks (RAID0)

שרת זה הריץ את מכלול שרתי משחק אשר הופעלו בתערוכה. 
למרות ריבוי המשתמשים העצום בו זמנית (כ 450 שחקנים) והרצה של יותר מ 70 שרתי משחק בו זמנית השרת הייעודי עמד בעומס ללא כל קושי.

ריבוי המשתמשים חייב הפעלת הרשת המקומית בהקצאת כתובות IP ברמת B class בשונה מ C class המקובל. מצב זה אפשר לחבר את הכמות העצומה של המחשבים בו זמנית לרשת המקומית.

במקביל לשרת המרכזי הופעל שרת ייעודי נוסף כשרת גיבוי והקלטה (HLTV) אשר הקליט ושידר את מהלכי המשחקים כדי שהשופטים יעקבו אחר התקדמות התחרות. השרת הנוסף לתיעוד וגיבוי היה במפרט הבא:

HP DL-380-G4
2 x Xeon 3.4GHz (2 cores)
4GB RAM memory
2x73GB SCSI 10Krpm (RAID0)

שרת ייעודי זה עמד ללא קושי בתיעוד מרובה המשתמשים ואפשר לצוות השופטים לקבוע את מנצחי המסיבה. וובגיים העניקה במתנה שרת משחקים למנצח בטורניר GTA - שי רוטשטיין.

"אנו שמחים להשתתף ולגבות אירוע גדול כמסיבת הרשת של Vgames" מוסר אהוד מנהל WEBGAME. "מסיבת הרשת מאפשרת לנו להדגים את היכולות שלנו בניהול מרובה שרתי משחק. התשתיות שהצבנו באירוע היו יכולות לעמוד ללא קושי בכמות משתתפים הגדולה פי חמישה."

שרתי משחק מסוג אלו ששימשו באירוע יותקנו בקרוב בחוות השרתים של WEBGAME כדי לשפר ולייעל את הטכנולוגיות של שרתי משחקים בקהילת הגיימרים של WEBGAME. 

לצפייה בתמונות מהאירוע לחצו כאן...

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות