וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  

משחק זה בהתקנה מיידית!
אתה תקבל את השרת תוך כמה דקות!

Call of Duty 4: Modern Warfare - אחרי זמן שיש שיגידו שהיה רב מדי, הבינו חלק ממפתחי המשחקים שמלחמת העולם השניה, עם כל חשיבותה וקנה מידתה, אולי קצת מיצתה את עצמה, לפחות בתחום משחקי המלחמה. והיום, כמו שהבטיחו לנו שכבר בשנת 2000 יהיו לנו מכוניות מעופפות, גם השלום בעולם לא השתפר. האירועים המודרניים והקרבות שעימם ללא ספק עטורים בהרבה יותר אפקטים.

סדרת Call of Duty המהוללת זנחה מאחור את מלחמת העולם השניה ונכנסה בסערה לזירת הקרבות המודרנים. משחק עלילה מרהיב, משחק מרובה משתתפים שכבר מהללים אותו כשובר שיאים ואני לא אפרט יותר מדי על ממתק העיניים של המשחק אשר גורם לו לבלוט מעל לכל שאר משחקי היריות בגוף ראשון בעידננו, שנראה עמוס בהמון משחקים טובים.

כדי לא להרוס לכם, אני אספר לכם רק מספר מועט של דברים על המשחק ואני מבטיח לכם שיש עוד המון. המשחק יקח אותכם דרך אותה עלילה משני נקודות מבט שונות, אחת בתור חייל SAS בריטי ואחרת בתור US Marine. תראו, בין שלל רכבים שתוכלו לעלות עליהם תקיפות מיוחדות לפקד עליהם, קטעים מותחים ומרתקים, קטעים שיקפיצו את האדרנלין שלכם בגוף לרמות שרובנו לא הכרנו וקטעים שאתם תצטרכו לעשות הפסקה במשחק, לרוץ ולחפש מישהו לנער ולצעוק עליו שהוא לא יאמין מה הרגע קרה, אם אתם חושבים שאני מגזים, אני וחברי ששיחקנו במשחק כולנו עברנו את זה, וכמות גידופי הפליאה שיצאה לנו מהפה תוך כדי משחק לא הייתה מביישת סדרת בית כלא.

הפנינה האמיתית במשחק COD4 היא פונקציית משחק מרובה המשתתפים שלו, שבצורה כל-כך מגוונת, כל-כך מיוחדת פשוט תמשוך אתכם פנימה עוד ועוד. עם כמה שטיקים חמודים בתוכה שמעניקה יתרונות לשחקנים חכמים. הרגתם חמישה שחקנים ברצף, תוכלו לקרוא להתקפה אווירית, הרגתם שבעה (שתתפלאו שלא קשה להגיע לזה) והרווחתם הליקופטר מסייע שיפתח אש על אויבים (שיכולים ליירט אותו אבל). הפונקציה הזו דורשת סרבר COD4 מקצועי.

כמעין שורת סיכום שכזו, המשחק הרוויח כל נקודת ביקורת שהוא קיבל והוא דורש סרברים טובים.

* וובגיים מספקת שרת COD4 ברמה גבוהה

תיאור המשחק באדיבות freak.org.il


    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות