וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  

משחק זה בהתקנה מיידית!
אתה תקבל את השרת תוך כמה דקות!

HL 2 כאשר נשאלו כל הכתבים מסביב לעולם מה היה המשחק שהכי הרשים אותם בתערוכת E3 הזאת, כמעט כולם אמרו Half-Life 2. האמת, שרק בגלל ההחלטה שלי ללכת כנגד כל מה שמקובל אני שוקל להגיד משחק אחר, אבל אין מה לעשות - Half Life 2 הוא בהחלט מרשים, יותר מכל משחק אחר שראיתי בתערוכה. פה תקבלו סרבר HL2 איכותי.

על המשחק הקודם לא ארחיב, כי אני בטוח שכולכם זוכרים אותו, המשחק ששטח את עלילות גורדון פרימן ויצר את משחק ה-FPS העלילתי הראשון (האמת, שהיו משחקים עליליתיים גם מקודם - כמו, לדוגמה, System Shock הראשון, אבל HL בהחלט פרץ את הדרך). המשחק השני HL2 ממשיך את אותו סגנון - שוב נראה את כל המשחק, כולל ההקדמה והסרטונים במהלך הדרך, דרך עיניו של גורדון מגוף ראשון על בסיס המנוע. אז מה באמת חדשני כל כך במשחק החדש?
זה לא הגרפיקה, כי המשחק לא מדהים מבחינה גרפית - לפחות לא בדרך הרגילה שמודדים גרפיקה, שהיא טקסטורות ורמת פירוט פוליגונים. קפיצת המדרגה המיוחדת של Half-Life הוא במנוע שלו - הוא פשוט מדהים מבחינה פיזיקלית. כל דבר בעולם מגיב בדיוק כפו שהוא צריך. כל דבר יפגע, ירעיש, יתנהג ויזוז בדיוק כמו שהוא אמור. סוף סוף תוכלו להתחבא מאחורי שידות, לנעול מאחוריכם דלתות, לזרוק על אויביכם רהיטים, להשמיד קורה תומכת על מנת להפיל בניין שלם או לזרוק רימון לתוך חביות ולראות כיצד הן עפות לכל עבר. לא רק אתם תוכלו לעשות שימוש בעולם האינטראקטיבי, כאשר אויבכם כעת יפוצצו מכשולים אשר עומדים בדרכם. כאמור, הכל מדויק ומבוקר. פרצופי אנשים יציגו כעת מגוון של תחושות אותנטיות ועיניהם יזוזו כאשר הם יסתכלו עליכם. בשביל להפעיל את כל זה צריך שרת HL2 איכותי.

כמובן שזה לא הכל. הוסיפו מגוון עצום של כלי נשק מענינים ומגניבים (ביצות פרמונים אשר מזמנות חייזרים לשרותיכם, רובה כבידה אשר יכול להרים כל חפץ ולירות אותו בכוח, וכו'), אויבים אינטיליגנטיים אף יותר ואפילו רכבים, ותקבלו משחק מדהים. באמת, מכל בחינה, Half Life 2 נראה שנות אור מעבר לכל התחרות, ונוכל רק לחכות ולראות מה משחקים עתידיים יוכלו לעשות עם הטכנולוגיה הזאת. וואו.

שבחים למשחק - ציון ממוצע 96%, אחד מעשרת משחקי המחשב הטובים ביותר אי פעם!

וובגיים מספקת שרת Half Life 2 מקצועי.    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות