וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  MOHAA Breakthrough - המערכה האיטלקית והמערכה הצפון-אפריקאית היו מהארוכות והחשובות ביותר של מלחמת העולם השניה. הגנרל רומל, מפקד צבא השריון הגרמני בצפון אפריקה, ידוע כאחד המצביאים הטובים ביותר בעולם המודרני, והקרבות של בעלות הברית נגדו היו קשים ומסובכים.

כיבוש איטליה היה משמעותי למהלך המלחמה, הקנה לבעלות הברית דריסת רגל ראשונה באירופה, וסילק את האויב האיטלקי מהמלחמה. אבל למרות זאת, הגרסאות הקודמות של משחק הפעולה הפופולרי ביותר המתרחש במלחמת העולם השנייה התעלמו כמעט לגמרי מהמערכות האלו בגרסאות הקודמות. חבילת ההרחבה החדשה, העונה גם לשם Breakthrough, מאפשרת לשחקן להשתתף בחלק מהקרבות המפורסמים ביותר של המערכות הצפון-אפריקאיות והאיטלקיות. זה משחק מורכב הדורש שרת Breakthrough  ברמה גבוהה.

הדמות אותה תשחקו ב-Medal of Honor Allied Assault Breakthrough היא של חייל בדיביזית חי"ר 34 האמריקאית, העונה לשם ג`ון בייקר. דיביזיה 34 היתה אחת הפעילות ביותר במערכות הצפון-אפריקאיות והאיטלקיות, ובמהלך המשחק תעשו את דרככם מתוניס עד לאיטליה. Breakthrough מחולק לשלושה קמפיינים שונים, המכילים יחדיו אחת-עשרה משימות. הקמפיין הראשון מתרחש בטוניסיה, השני בסיציליה, והשלישי על יבשַת איטליה. המשימות אשר עליכם להשלים כוללים פיצוץ ארטליריה של האויב, התחזות לחייל אויב והסתננות, שיחרור שבויים, ושוב, פיצוץ ארטילריה של האויב. כדי לשחק טוב צריך סרבר Breakthrough טוב.

* וובגיים מספקת סרברים שרת MOHAA Breakthrough  מקצועי    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות