וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק
     
לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה   לחץ להגדלת התמונה  UT / Unreal Tournament - אנריל (באנגלית: Unreal - כלומר לא מציאותי, לא ריאלי) היא סדרת משחקי מחשב בקטגוריית "פעולה" אשר פותחו על ידי חברת Epic Games. המשחק היה מבוסס על מנוע אנריל שפותח במהלך שלושת השנים שקדמו להוצאת המשחק. המשחק הוא משחק "יריות בגוף ראשון" בסגנון DOOM בו השחקן מסתובב עם מגוון רובים גדולים במיוחד ומטרתו להרוג את האויב.

הפיתוח המוקדם:
מנוע המשחק אנריל נראה כגדול המתחרים למנוע Quake של חברת id Software, והמשחק אנריל עצמו נראה כנעלה מבחינה טכנית על כותרי Quake ו-Quake 2 אשר יצאו לשווקים באותו הזמן. מאז שאנריל נארז עם שפת הסקריפטים שלו הקרויה UnrealScript, התפתחה תוך זמן קצר קהילה באינטרנט אשר יכלה להוסיף שינויים כדי לשנות או להרחיב את המשחק. תכונה זאת הוסיפה מאוד לאריכות הימים הכוללת של המוצר וסיפקה עידוד לפיתוח נוסף.
סדרת אנריל טורנמנט Epic Games עיכבו את שיחרור הכותר הקרוי אנריל טורנמנט או באנגלית Unreal Tournament שמתמקד בעיקר במשחק מרובה משתתפים: הוא הושק בבירור כדי להתחרות ב-Quake III Arena.
גם לאנריל וגם לאנריל טורנמנט היו המשכים ששוחררו בשנת 2002, המשכים אלו קרויים אנריל II ו-אנריל טורנמנט 2003. המשכים אלו הציעו גרפיקה ומשחק משופרים בהרבה.
כחלק מהאסטרטגיה של Epic Games להתאמה לפלטפורמות נוספות Unreal Championship שוחרר בנובמבר 2002 עבור ה-Xbox. שרת אנריל דורש מקצועיות רבה, זה לא סתם סרבר.

ב-11 בפברואר 2004, הדמו של Unreal Tournament 2004 התאפשר להורדה דרך האינטרנט. לאחר מספר שעות בהן הופץ הדמו באינטרנט הוא הפך לאחד המשחקים המקוונים הפופלאריים ביותר. המשחק בגירסתו המלאה הופץ מ-18 במרץ, 2004, וניתן לרכושו או כחבילה הכוללת שישה תקליטורים, או בתקליטור DVD אחד, או בחבילה הכוללת שני תקליטורי DVD (חבילה זאת כוללת את המשחק יחד עם תקליטור בונוס נוסף) כחלק משחרור "גרסה מיוחדת". סרבר UT2004 דורש מקצועיות רבה.
וובגיים מספקת שרת UY2004 איכותי.


    חזרה לרשימת שרתי המשחק

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות