וובגיים - שרתי משחק
 
   
כניסת שותפים שותפים עסקיים
 
להפעלה מיידית! בחר את המשחק שלך

שרתי משחקים דף ראשי שרתי משחק

[תמונות מהאירוע]

WEBGAME שמחה לבשר על השקת שתוף הפעולה בינה ובין אתר Vgames. ההשקה התקיימה בתערוכת משחקי המחשב אשר שאורגנה על ידי  Vgames והתקיימה בדיזנגוף סנטר בתאריכים 27 ו 28 לאוגוסט 2007.

במסגרת האירוע העמידה  WEBGAME דוכן שרתי משחק מתקדמים מסוגים CS 1.6, ET, SOF2 לשימוש חופשי של המשתתפים בתערוכה. WEBGAME הציגה את היכולות של שרת משחק מתקדם לעבודה מרובת משתמשים בקצב CPU גבוה.

במסגרת התערוכה התגלתה התעניינות והתלהבות מצד הגיימרים ביכולות והתשתיות של שרתי המשחק של WEBGAME. לאורך כל התערוכה שחקנים רבים שיחקו באופן אינטנסיבי בדוכן שלנו בהנאה רבה וללא תקלות או בעיות כלשהן. אנו שמחים שקהילת הגיימרים נהנתה מהשימוש ביכולות שלנו בתערוכה. אנו מאמינים שבתערוכה הדגמנו שאפשר להעמיד שרתי משחק מתקדמים בארץ לשימוש מהנה של קהילת השחקים בישראל.

שיא האירוע היה ביום השני של התערוכה בו נערך טורניר CS אליו נרשמו יותר מ 60 שחקנים ומשתתפים שהיו באירוע, הזוכה במקום ראשון בטורניר קיבל מחברת WEBGAME פרס על זכייתו בטורניר - שרת CS במתנה!

במסגרת שיתוף הפעולה בין WEBGAME ל Vgames צפויות תערוכות משחקים משותפות נוספות בשנה הקרובה וכן מסיבת גיימרים ענקית.

שיתוף הפעולה של WEBGAME עם אתר Vgames ילך ויתרחב בהמשך השנה ויכלול תשתיות שרתי משחק מבוססות על שרתי WEBGAME למען קהילות המשחקים של Vgames.

WEBGAME שמה לה למטרה להעניק לקהל שחקני המחשב בישראל תשתית שרתי משחק מתקדמת אשר תאפשר להם לשחק אחד כנגד השני באופן זורם ללא לאגים. תערוכת המשחקים ושיתוף הפעולה עם אתר Vgames הוא צעד ראשון במסגרת פיתוח התשתית לקהילת שחקני המחשב השיתופיים הגדולה בישראל.

צירפנו להנאתכם כמה תמונות מהאירוע...

בקרו באתר שלנו על מנת להתעדכן באירועים הבאים, אז להתראות באירוע הבא!

שרת חינם

תשלום טלפונימשחק צבאות
צ'אט התמיכה שרתי המשחק שרת משחק דף ראשי שרתי משחק
www.WEBSTUFF.co.il :: WEBSTUFF israel :: internet solutions
דיוור ישיר | אחסון אתרים | חנות וירטואלית | שרתי משחק | שרת | משחקי רשת | בדיחות מצחיקות